kontaktmapa serwisuhome
Maraton dookola jeziora Miedwie odbedzie sie 6 sierpnia
AKTUALNOŚCIMARATON ZAPISYFILMYGALERIAFORUMKONTAKT
Tutaj jesteś: Strona główna »Aktualności »
poprzednia

stc

Pracowite weekendy zawodników STC Stargard

W dniach 14 czerwca, 20 czerwca i 21 czerwca zawodniczki i zawodnicy STC Stargard wzięli udział w kilku imprezach na terenie całego kraju. Odbyły sie zawody w ramach Tauron Lang Team w Gdańsku, Supermaratonu w Choszcznie, Mistrzostw Polski w Trzebnicy, Mazovia Tour w Głownie, Maratonu MTB w Strzelcach Krajeńskich oraz Mistrzostwa Polski Duathlonu w Kołobrzegu.

wiecej

 

objazd trasy

12 lipca 2015r - zapraszamy na objazd trasy Maratonu dookoła jeziora Miedwie

Zapraszamy na treningowy objazd trasy tegorocznego Maratonu. Zbiórka uczestników na terenie Amfiteatru nad jeziorem Miedwie o godzinie 9:45, wyjazd na trasę całą grupą o godzinie 10:00. Kolumnę poprowadzi auto sponsora naszego Maratonu SKODA Krotoski-Cichy, SKODA YETI. Sponsorem poczęstunku będzie CUKIERNIA NOVA ze Stargardu, właściciele sklepów firmowych na terenie Stargardu i Szczecina.


Serdecznie zapraszamy.

 

gryf_maraton

Gryf Maraton

Kolejnej edycja Gryf Maratonu odbyła się tradycyjnie na terenie lasów Kniei Bukowej.

wiecej

 

supermaraton_lask

Supermaraton Łask

W  dniu 7 czerwca w Łasku  w pobliżu Zduńskiej Woli została rozegrana kolejna edycja Pucharu Polski maratonów szosowych w kolarstwie.

 

wiecej

maraton_swinoujscie

Maraton szosowy Świnoujście.

Padający deszcz, chwilami grad i wiatr wiejący ok.70km/h oraz temperatura w granicach 7 stopni, w takich warunkach już drugi rok z rzędu musieli rywalizować rowerzyści na trasach Mega , Giga i Ultra.

wiecej
poprzednia