kontaktmapa serwisuhome
Maraton dookola jeziora Miedwie odbedzie sie 6 sierpnia
AKTUALNOŚCIMARATON ZAPISYFILMYGALERIAFORUMKONTAKT
Tutaj jesteś: Strona główna »Aktualności »
poprzednia

objazd trasy Maratonu

OBJAZD TRASY DOOKOŁA MIEDWIA

W związku z ogromem pracy jaką trzeba wykonać przy organizacji IX Maratonu dookoła jeziora Miedwie postanowiliśmy zorganizować jeden główny objazd trasy Maratonu dnia 29 czerwca 2014r oczywiście w asyście Stargardzkiej Policji oraz z poczęstunkiem. Zapraszamy wszystkich chętnych oraz prosimy o zapisywanie się do uczestnictwa w Maratonie i zapoznanie się z regulaminem zawodów. W razie pytań prosimy o email lub telefon.

Zapraszamy. Zarząd STC.

Trening z STC

TRENINGI Z STC

W związku z nastaniem wiosny rozpoczynamy treningi szosowe. Zapraszamy wszystkich chętnych na treningi we wtorki i czwartki, zbiórka na ul. Podleśnej (początek ścieżki rowerowej na Żarowo) o godz.17.00. Zawsze będzie ta sama trasa czyli do Goleniowa i z powrotem, z nawrotem przy wjeździe do Goleniowa. Oczywiście co niedziela trening szosowy i MTB. Zbiórka na ul. Wielkopolskiej (koło serwisu rowerowego Blanka) o godz. 10.00. Trasy różne całą grupą.

Zapraszamy. Zarząd STC.

 

uwaga

Zebranie otwarte Stargardzkiego Porozumienia Rowerowego

Serdecznie zapraszamy rowerzystów do udziału w otwartym zebraniu SPR-u, które odbędzie się we wtorek 25.02.2014 r. w piwnicy TPS-u (pod ratuszem).
Omówimy zamierzenia na 2014 r, w tym wiosenny przejazd rowerowy, planowane inwestycje rowerowe, zmiany w organizacji ruchu na Placu Wolności, ulicy Szczecińskiej oraz jesienny Tydzień Zrównoważonego Transportu.
 

 

VIII Maraton MTB sportowym wydarzeniem 2013 roku

VIII Maraton MTB sportowym wydarzeniem 2013 roku

Plebiscyt Sportowiec Powiatu Stargardzkiego 2013 rozstrzygnięty. Zwyciężyła zapaśniczka Feniksa Stargard Katarzyna Mądrowska.

wiecej

 

plebiscyt_2013

Gwiazdy Stargardzkiego Sportu.

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że w plebiscycie "Gwiazdy Stargardzkiego Sportu 2013" nasza zawodniczka Agata Czekin wśród wielu nominowanych zajęła 8 miejsce

wiecej
poprzednia