kontaktmapa serwisuhome
Maraton dookola jeziora Miedwie odbedzie sie 6 sierpnia
AKTUALNOŚCIMARATON ZAPISYFILMYGALERIAFORUMKONTAKT
Tutaj jesteś: Strona główna »Aktualności »
poprzednia

uwaga

PUCHARY, NAGRODY, KONKURSY

Informujemy, że organizator podjął decyzję dzięki, której zawodnicy którzy zajęli 6 pierwszych miejsc w swojej kategorii wiekowej zostaną nagrodzeni pucharami oraz nagrodami rzeczowymi. Jest to ukłon w stronę tych, którzy w pocie czoła przygotowują się do naszej imprezy dążąc do zajmowania czołowych miejsc. Nadmienię, że nie zrezygnowaliśmy z zapewnienia wielu nagród, które będą do wygrania w konkursie po dekoracji zwycięzców (kupony konkursowe do wypełnienia przy odbiorze numerów). Wszystko to już 16 sierpnia na IX Maratonie MTB dookoła jeziora Miedwie.

Zapraszamy

rowerowe-podroze

Rowerowe podróże - małe i Duże

Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnej edycji imprezy/wycieczki organizowanej przez naszego przyjaciela Jarosława Łojko

wiecej

Grand Prix Wielkopolski 2014

Grand Prix Wielkopolski 2014

STC MTB - Monika Szotowicz, Monika Grzesiecka, Małgorzata Howis, Dariusz Smolarek, Artur Jaslowski I Marcin Krawiec, znów u Gogola.

wiecej

Świdwin 2014

Debiut na szosie grupy MTB STC Stargard

A wszystko to miało miejsce 05 lipca w Świdwinie podczas Pucharu Polski w Maratonach Szosowych...

wiecej

DZIĘKUJEMY

W imieniu własnym i uczestników Objazdu Maratonu Dookoła Miedwia w dn.29.06.2014r. pragnę podziękować wszystkim, którzy poświęcają czas i pomagają w propagowaniu idei naszego Maratonu podczas organizacji imprez i poza nimi. Pracując w pocie czoła i moknąc w ulewnym deszczu przyczyniliście się do zorganizowania tej wspaniałej imprezy. Podziękowania należą się uczestnikom Objazdu oraz: Ewie, Joli, Gabrysi, Gosi, Darii, Jackowi S., Tomkowi, Wojtkowi, Markowi, Mirkowi, Łukaszowi, Robertowi, Jackowi D., Aureliuszowi i wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Podziękowania należą się również Naczelnikowi Wydziału Ruchu Drogowego Jackowi Staniszewskiemu za pomoc w zabezpieczeniu przejazdu rowerzystów oraz Wójtowi Gminy Kobylanka za możliwość korzystania z Amfiteatru nad Jeziorem Miedwie.

Dziękuję. Maciek.


poprzednia